Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna"

fryzjer
MANICURE/ PEDICURE TRADYCYJNY

Piękne dłonie i stopy to wizytówka każdej kobiety, dlatego większość z nas decyduje się na profesjonalny manicure czy pedicure metodą tradycyjną. Przy użyciu specjalistycznych cążek, frezarek i pilników usuwane są zbędne skórki wokół paznokcia oraz jest mu nadawany odpowiedni kształt.

MANICURE SPA

Zabieg zapewniający kompleksową pielęgnację dłoni i paznokci połączony z kąpielą w podgrzewanej parafinie, po której wykonywany jest relaksacyjny masaż dłoni. Drobnoziarnisty peeling złuszcza obumarły naskórek, dostarczając do głębszych warstw skóry substancje odżywcze. Zabieg polecany jest dla osób o przesuszonych dłoniach i skórkach, a także jako kuracja odżywcza dla kruchych i łamliwych paznokci oraz jako zabieg regeneracyjny po zdjęciu tipsów.Doskonale sprawdza się na męskich dłoniach, których naskórek jest z reguły bardziej zrogowaciały i wymaga troskliwszej pielęgnacji.

MANICURE/ PEDICURE JAPOŃSKI  P.SHINE

To metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego.

P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

MANICURE/ PEDICURE HYBRYDOWY

Manicure i pedicure hybrydowy, czyli zabieg podczas którego na płytkę paznokcia nakłada się cienką warstwę lakieru hybrydowego. Nie jest to tradycyjny lakier. Jest połączeniem najlepszych właściwości lakierów do paznokci (łatwość aplikacji, wysoki połysk, nasycony kolor) i zarazem najlepszych cech żelu (stanowi cienką warstwę ochronną, jest prawie bezzapachowy i nieścieralny).Pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni. Lakier usuwa się w salonie, łatwo, szybko i bezpiecznie przy pomocy acetonu. Jest cienki i elastyczny, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez lustrzane wykończenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu podczas wykonywania codziennych prac domowych. Jest hipoalergiczny, nie powoduje żadnych szkód dla naturalnej płytki paznokcia.

MANICURE/ PEDICURE VINYLUX CND

VINYLUX to dwuetapowy system składający się z lakieru VINYLUX Weekly Polish (zawierającego w swojej formule Base Coat) oraz VINYLUX Weekly Top Coat, który zapewnia trwałość i połysk przez tydzień. Najnowsza technologia sprawia, że lakier jest zawsze błyszczący, trwały i piękny. To jedyny lakier, który swoją wytrzymałość zwiększa dzięki kontaktowi z naturalnym światłem. Łatwa aplikacja oraz szybkie wysychanie sprawią, że możesz zmieniać kolor paznokci kiedy tylko masz na to ochotę. Podczas gdy inne lakiery odpryskują i płowieją Vinylux pozostaje mocny, błyszczący z żywym kolorem.

Rezerwacja telefoniczna: tel kom. 502-115-793

Rezerwacja mailowa: centrumgabriela@onet.pl