Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna"

fryzjer
Elektrostymulacja ciała

Elektryczne stymulatory mięśni (EMS) są stosowane od wielu lat w kosmetyce w celu zmniejszenia obwodu, redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Urządzenia EMS stosowane są również jako urządzenia masujące.

Elektryczna stymulacja mięśni inaczej elektrostymulacja(EMS) jest to technika polegająca na wysyłaniu prądu elektrycznego do mięśni i tkanki tłuszczowej. Urządzenie EMS stymuluje wysyłanie przez mózg impulsów do motorycznego punktu mięśni, które sprawiają, że mięsień kurczy się i rozciąga. Na tych punktach umieszcza się elektrody. Gdy przez elektrody płynie łagodny prąd mięśnie pracują. Elektrostymulacja korzysta z zewnętrznego źródła energii aby stymulować mięśnie. Prąd jest wysyłany przez elektrody przytwierdzone do ciała, co powoduje wymuszoną akcję mięśni.

Efekty:
- zmniejszenie obwodu ciała,
- poprawa krążenia krwi i limfy,
- pobudzenie mięśni,
- redukcja tkanki tłuszczowej,

OPALANIE NATRYSKOWE XEN-TAN

XEN-TAN jest rewolucyjnym nowym samoopalaczem na polskim rynku. Starannie dobrane składniki i precyzyjny proces produkcyjny pozwalają na otrzymanie oliwkowej opalenizny w krótkim czasie. Utrzymuje się do 10 dni. Zanika stopniowo i naturalnie. Dzięki swoim unikatowymskładnikom nie powoduje żadnych przebarwień na skórze. Jakby tego było mało tow odróżnieniu od większości samoopalaczy ma przyjemny zapach.

Srebrna depilacja

Depilacja woskiem, dzięki której pozbędziemy się zbędnego owłosienia. Zawarte w kosmetykach mikrosrebro eliminuje ryzyko wystąpienia niepożądanych zaczerwienień, a stosowany regularnie krem opóźniający odrost uporczywych włosków wydłuża czas między kolejnymi depilacjami aż do 60%.
Wskazania:
- przygotowanie skóry do depilacji,
- złagodzenie skóry po zabiegu,
- zapobieganie powstawaniu stanów zapalnych i wrastaniu włosa

Efekty zabiegów:
gładka, złagodzona, uspokojona, lśniąca skóra

Rezerwacja telefoniczna: tel kom. 502-115-793

Rezerwacja mailowa: centrumgabriela@onet.pl