Witamy na naszej stronie internetowej!


Oferujemy Państwu fryzjerstwo:
damskie
męskie
dziecięce

NABŁYSZCZANIE WŁOSÓW!!!

Świetna metoda na odświeżenie włosów. Działa na zasadzie peelingu (ścieramy martwą część łuski włosa) Włosy stają się gładkie i błyszczące oraz mniej się puszą

Czas trwania zabiegu: ok. 1 godzinaHAIR TALK EXTENSIONS

"Przedłużanie lub zagęszczanie bez chemii – najnowsze wspaniałe trendy kolorystyczne, które uzyskasz w zaledwie kilka chwil."

Metoda HAIR TALK Extensions jest metodą, która pozwala uzyskać wymarzoną fryzurę w prosty i szybki sposób, bez niszczenia własnych włosów. Hair Talk Extensions to bardzo cienkie pasemka z prawie niewidocznymi łączami, dzięki którym Twoja fryzura będzie modna i awangardowa. W systemie przedłużania i zagęszczania Hair Talk stosowany jest najwyższej jakości naturalny włos indyjski Remi-Hair firmy arcos Die Haarprofis Handels GmbH. Końcowy efekt przedłużania włosów metodą Hair Talk uzyskamy zaledwie w godzinę. Cały proces przedłużania odbywa się bez zgrzewania, ściskania, koralików czy warkoczyków.

Istotną sprawą przy Hair Talk Extensions jest to, że pasemka po 2-3 miesiącach mogą być ściągnięte i ponownie założone. Niewątpliwym plusem tej metody jest również możliwość łączenia różnych kolorów, czego efektem będzie koloryzacja bez użycia chemii. Każde pasemko włosów jest wyposażone w taśmę o wymiarach: 3cm x 0,7cm. Ten rozmiar pozwala na znacznie lepsze i równomierne rozmieszczenie włosów na głowie przez co pasemka są wygodne w noszeniu i wyglądają bardzo naturalnie.


Film instruktażowy


PROSTOWANIE KEARTYNOWE "GLOBAL KERATIN POLSKA PROFESSIONAL"

Terapia do włosów Global Keratin jest zabiegiem opartym o keratynę, która bez udziału żrących środków chemicznych, w naturalny sposób prostuje włosy. Jest to działanie odżywcze, które przeobraża włosy i nadaje im połysk. Ta niewiarygodna terapia została opracowana dla osób, które mają włosy lokowane, poskręcane i zniszczone. Poprzez wprowadzenie keratyny głęboko w powłoczkę włosa, Global Keratin wpływa na naturalne składniki włosów, aby osiągnąć radykalny blask, piękną gładkość i zdrowy, łatwy w utrzymaniu styl.

Na terapii Global Keratin może skorzystać każdy, nawet osoby mające włosy poddane zbyt wielu procesom i zniszczone chemią. Właściwie, im bardziej zniszczone włosy, tym lepiej i dłużej działa terapia, która głęboko je odżywia i odbudowuje. Jest ona czymś więcej, niż tylko sposobem na prostowanie.


Film instruktażowy
Zdjęcia
Korzystamy z kosmetyków firmy Le Cher

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:

534-542-757

projekt i wdrożenie:

Centrum Kosmetyczne Gabriela